Serdecznie witamy na stronie internetowej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie

2018.12.05 Otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla młodzieży szkolnej w ZSP nr 2 w Gnieźnie

W dniu 05.12.2018 r. odbyły się Otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla młodzieży szkolnej w ZSP nr 2 w Gnieźnie. Uczniowie witkowskich szkół trenujący na strzelnicy pod okiem braci kurkowych Bogusława Mołodeckiego i Romana Bąka zgarnęli najważniejsze trofea. Wszystkie złote medale w kategorii SP trafiły w nasze ręce. Wśród dziewcząt zwyciężyła uczennica SP 1 Witkowo - Marta Michalska z 45 punktami. Druga była Zuzanna Łyskawińska (SP 1 Witkowo) z 43 punktami. Tuż za podium uplasowała się trzecia nasza zawodniczka Weronika Popek (41 pkt. (1x9)), która miała tyle samo punktów co zdobywczyni brązowego medalu (2x9). Wśród chłopców zwyciężył nasz Maksymilian Basiński (47 pkt.). Kacper Bartkowiak zdobył 41 pkt., ale nie zdołał wejść na podium choć miał taki sam wynik jak trzeci zawodnik. Emil Piniarski zdobył 35 pkt. W klasyfikacji drużynowej byliśmy najlepsi. Nasze dziewczyny zdobywając 129 punktów zgarnęły puchar! Chłopcy byli tuż za nimi ze 123 punktami. Opiekunem zespołu był Krzysztof Chołodecki.