Serdecznie witamy na stronie internetowej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie

VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego „O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie”.

Już po raz siódmy w miłej i przyjemnej atmosferze w sobotę dn. 15.02.2020 r. na Sportowej Strzelnicy Pneumatycznej w Hali Widowiskowo - Sportowej w Witkowie przy ul. Czerniejewska 14, w ramach XXI Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w tenisie stołowym, odbyły się VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego „O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie”. W zawodach rywalizowało ze sobą 130 zawodników w 29 drużynach. Podobnie jak w poprzednim roku najlepsi zawodnicy z kategorii kobiet i mężczyzn brali udział w pojedynku strzeleckim o „Statuetkę Brata Kurkowego śp. Krzysztofa Szkudlarka”. Najlepszym zawodnikiem okazał się p. Krzysztof Chołodecki z gminy Witkowo i to on zdobył Statuetkę.

W kategorii kobiet najlepsze wyniki uzyskały:

I miejsce p. Anna Misiak z wynikiem 41 punktów na 50 możliwych.

II miejsce p. Iwona Kosmalska z wynikiem 39 punktów,

III miejsce p. Agnieszka Ratajczak z wynikiem 37 punktów,

W kategorii mężczyzn zajęli kolejno:

I miejsce p. Krzysztof Chołodecki z wynikiem 46 punktów,

II miejsce p. Mariusz Mądrowski z wynikiem 46 punktów,

III miejsce p. Jarosław Janowski z wynikiem 44 punktów.

W kwalifikacji drużynowej miejsca zajęły drużyny:

I miejsce i puchar Prezesa Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie p. Bogusława Mołodeckiego - drużyna w składzie: p. Krzysztof Chołodecki, p. Paweł Roszyk, p. Paweł Lisiak, p. Czesław Nowaczyk z gminy Witkowo z wynikiem 168 punktów na 200 możliwych. O zwycięstwie zadecydowała ilość dziesiątek.

II miejsce i puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Witkowie p. Piotra Jóźwika - drużyna w składzie: p. Sławomir Jarosz, p. Anna Misiak, p. Marcin Borowczyk, p. Dariusz Kołaczkowski z gminy Koźmin Wielkopolski z wynikiem 168 punktów.

III miejsce i puchar Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo p. Mariana Gadzińskiego - drużyna w składzie: p. Jarosław Janowski, p. Robert Jankowski, p. Jerzy Rozmiarek, p. Stanisław Duszczak z gminy Kórnik z wynikiem 167 punktów.

IV miejsce i puchar Radnego Powiatu Gnieźnieńskiego - p. Telesfora Gościniaka - drużyna w składzie: p. Mariusz Mądrowski, p. Marek Jagodziński, p. Telesfor Gościniak, p. Piotr Chrzanowski z Powiatu Gnieźnieńskiego z wynikiem 164 punktów.

V miejsce i puchar Przewodniczącego Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu p. Tadeusza Tomaszewskiego – drużyna w składzie: p. Hubert Łuszak, p. Paweł Wojciechowski, p. Henryk Janus, p. Krzysztof Nikodem z gminy Rogoźno z wynikiem 162 punktów.

VI miejsce i puchar Prezesa Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan – Stanisława Dolacińskiego - drużyna w składzie: p. Maksymilian Marek, p. Adam Musiak, p. Tomasz Ciesielski, p. Tomasz Karon z gminy Gołuchów z wynikiem 161 punktów.

Zawody zakończyły się wręczeniem przez fundatorów pucharów, medali oraz naszych brackich dyplomów. Podziękowania dla kadetów Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie Zuzanny Łyskawińskiej i Miriany Janickiej za pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu zawodów strzeleckich. 

Adres korespondencyjny:
ul. Park Kościuszki 17
62-230 Witkowo

Telefon: 533 474 111
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP: 784-248-70-70
REGON: 301772215
KRS: 0000388377

Numer konta bankowego:
BS w WITKOWIE 03 8538 0002 0000 2366 2000 0010